Čašníčka svojou všímavosťou zachránila život týranému chlapcovi! Pozrite sa, čo vlastne urobila

Na Nový rok mala mať Flavaine Carvalhová voľno, ale keďže jej kolegyňa ochorela, rozhodla sa, že za ňou zaskočí. Mala to byť pritom úplne normálna smena, ktorá by uzavrela pracovný rok.

Zmenila sa však na smenu, ktorá zachránila ľudský život, život dieťaťa, ktoré bolo týrané nevlastným otcom.

Klasická smena sa pre Flavaine zmenila na záchrannú akciu. Tam na Nový rok obsluhovala rodičov a ich dve deti, syna a dcéru. Všetci si niečo objednali, až na malého chlapca, ktorému rodičia neobjednali vôbec nič. Flavaine sa tak spýtala, či je všetko v poriadku, ale nevlastný otec malého chlapca vyhlásil, že bude jesť doma. Lenže potom si Flavaine všimla, že má chlapec na krku, pažiach a tvári podliatiny.

Okamžite  pojala podozrenie, že je niečo v neporiadku. Bála sa do celej situácie zasahovať, ale jej materinský cit mal väčšiu silu a ona vedela, že musí chlapcovi pomôcť.

Na servítku tak napísala, či potrebuje pomoc. Potom si stúpla za rodičov a chlapcovi odkaz ukázala. Ten, keď odkaz prečítal, prikývol hlavou a Flavaine začala konať.

Okamžite zavolala políciu, ktorá na miesto dorazila po niekoľkých minútach.

Chlapca policajti vypočuli a zistili, že chlapec je skutočne týraný a to svojim nevlastným otcom. Zväzoval ho, vešal ho na dvere, bil metlou a nedával mu najesť. Policajti jeho nevlastného otca zatkli a obvinili ho z týrania. Matka chlapca o týraní vedela a keďže nič neurobila, bola obvinená za zanedbanie starostlivosti o dieťa.

Polícia servírke poďakovala za jej pohotovosť a dodala, že nebyť jej zásahu, nemusel by chlapec už byť nažive. Zdieľajte tento príbeh, ktorý skončil šťastne – iba vďaka všímavosti čašníčky! Ďakujeme za záchranu!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!