Čašník si spomenul na kombináciu čísel, ktoré mu pred 5 rokmi povedal zákazník: Vďaka nim, zbohatol!

Pred piatimi rokmi zákazník Vicentovi, ktorý pracoval ako čašník, nadiktoval kombináciu čísel. Muž nič nevysvetľoval a jednoducho odišiel od stola. Vincent bol zmätený, ale po chvíli si spomenul na čísla a to mu pomohlo zbohatnúť.

Vicente Mosquera, dnes 82-ročný muž, bol hlavným čašníkom v malej reštaurácii vo Virgínii. V tejto reštaurácii pracoval väčšinu svojho života.

„Navždy si budem pamätať ten deň. Muž sa nado mnou bezdôvodne naklonil a povedal: 19-23-30-33-38. Tieto čísla sa mi hlboko vryli do pamäti,“ povedal Vicentas.

Päť rokov po tejto udalosti išiel Vincent a jeho priatelia do baru, kde sa predávali losy.

Čašník nikdy neskúšal šťastie v lotériách, no kamaráti ho nahovorili, aby si kúpil tiket. Vicent dlho rozmýšľal, aké čísla si vybrať, no zrazu si spomenul na príhodu s neznámym.

„Vybral som si tieto čísla. Spomenul som si na ne práve včas,“ hovorí Vicent. O týždeň neskôr mužovi zavolali organizátori lotérie. Vyhral 285 000 dolárov. Vincent stále nemôže uveriť takejto náhode!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.