Chlapček sa narodil iba s jednou končatinou. Keď však dostal protetickú nohu, od radosti začal tancovať!

Chlapčeka menom Brooks, ktorý žije v Minnesote, natočila jeho matka, ako tancuje od radosti po tom, čo dostal protetickú nohu.

Nemohol ovládnuť svoje vzrušenie z toho, že môže stáť, pohybovať sa a tancovať pri hudbe, a to všetko vďaka svojej novej fantastickej protetickej nohe.

Brooksova matka, ktorá sa o túto skúsenosť podelila s tisíckami odberateľov YouTube, napísala, že jej synček práve dostal svoju prvú protetickú nohu.

Vo videu mu jeho otec pomáha svojimi silnými rukami.

Hoci sa doteraz vedel iba plaziť, táto inovatívna protéza mu umožňuje stáť, behať a chodiť teraz aj v budúcnosti, čo by toto dieťa inak nedokázalo.

Chlapček bude môcť žiť normálny život ako ostatné deti. Nemusí sa báť, že by bol iný, alebo že by sa naňho kvôli nohe pozerali s ľútosťou.

S najväčšou pravdepodobnosťou si vyberie šport a iné aktivity, ktoré si vyžadujú dve nohy. Prajeme mu všetko len to najlepšie!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Prečítajte si tiež: