DÔCHODCA premenil tento starý autobus na bývanie ako z rozprávky! Pozrite sa, ako úžasne vyzerá vo vnútri!

Pre väčšinu ľudí je odchod do dôchodku etapou života určenou na odpočinok a relaxáciu. Avšak dnes 73-ročný dôchodca Greg Flint je jasným dôkazom, že nie každý chce oddychovať! Riadil sa heslom:  predajte dom a postavte si nový zo starého autobusu.

S podporou svojich priateľov začal Greg s náročnou prestavbou 30 metrov dlhého autobusu Chevy z roku 1965.

„Vždy som mal rád malé domčeky na kolesách. Chcel som jednoduchosť, a vlastniť menej vecí.“

Akonáhle do vozidla vstúpite, okamžite pochopíte, prečo sa Gregovi prezýva „Tatko Šmolko“. Vnútri sa totiž nájdete vo svete, ktorý vyzerá, ako keby bol postavený samotnými Šmolkami. Napriek tomu, že autobus predtým prešiel už niekoľkými úpravami, finálna verzia, ktorú môžete vidieť na obrázkoch, je zásluhou Grega.

Ako sa zdá, myslel úplne na všetko, vrátane plne funkčnej kuchyne s drezom, umývačkou riadu a rúrou so sporákom.  Celý interiér upravil v živú miestnosť naplnenú svetlom a cédrovým drevom. Hoci prestavba môže vyzerať nákladne, Greg za toto majstrovské dielo nemusel minúť takmer nič, príroda mu bola najväčším dodávateľom materiálu.

Greg mal všetko do detailov premyslené.

Nenechajte sa oklamať zovňajškom – vnútro je úplne magické!

Napriek tomu, že kuchyňu používa minimálne, nad sporákom vytvoril medený kryt, ktorý smeruje paru z varenia z okna von.

Drevené stĺpy pozdĺž celého autobusu zase vytvárajú ideálny priestor na zavesenie rôznych suvenírov a kuchynských potrieb.

Greg prestaval aj krb. Vytvoril z neho kamenné krbové kachle, ktoré priestor vo vnútri neprehrievajú, ale udržujú príjemne teplý.

Gregov malý dom ako z rozprávky len ukazuje, že k životu toho skutočne netreba veľa.

Dnes môže Greg žiť v dome svojich snov. Nádherné, čo poviete?

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!