Dvaja chlapci šli do lesa na huby: Zrazu zbadali zvláštne rúry, ktoré trčali zo zeme. To, čo našli pod nimi ich v sekunde šokovalo!

Vo východnom Nemecku je jedno miesto, kam rodičia zakazujú chodiť svojim deťom snáď už od doby, kedy ich deti začnú prvýkrát hovoriť! Jedná sa o miesto, kam sa aj dospelý človek neodváži ísť sám.

V jednom z lesov tu trčia zo zeme 2 zhrdzavené rúry, pričom nikto donedávna nevedel k čomu toto „zariadenie“ môže slúžiť.

Možno práve preto k tomuto miestu vzniklo veľa mysterióznych legiend, ktoré sa môžu a nemusia zakladať na pravde.

Nedávno však tejto skutočnosti chceli prísť na kĺb 2 kamaráti, ktorí priestory lesa prehľadávali niekoľko týždňov, a to práve preto, že tušili, že tam niekde dolu, musí existovať nejaký vchod.

A ako to dopadlo? Vchod po dlhom hľadaní skutočne našli.

Nemohli však uveriť tomu, čo objavili. Bolo zrejmé, že schádzajú po schodoch dole, ďalej do útrob akéhosi bunkra.

Jeho história mohla siahať až do obdobia 2. svetovej vojny. Okrem pavučín a odpadkov si nemohli nevšimnúť nápisov, ktoré vytvárali v ich hlavách rôzne negatívne pocity.

Ďalej je tu k videniu mnoho ruských označení v azbuke a dokonca aj rukavice v jednej z miestností, ktorých je tu najmenej 50.

Po následnom postupovaní ďalej do útrob si prieskumníci uvedomujú, že sa ďalej nemôžu dostať. Schody sú totiž zaplavené vodou. Naskytá sa otázka, či je snáď priestor zaplavený z nejakého dôvodu? Ukrýva sa pod hladinou niečo, čo by ľudstvo nemalo uvidieť?

Na túto odpoveď si budeme musieť pravdepodobne nejakú dobu počkať. Je potrebné vedieť, že dnešný svet stále ponúka veľa neprebádaných miest, ktoré sú tajomné a kde by sme sa mali mať na pozore.
Tieto miesta sú často obklopené množstvom záhad a nemusí tu byť vždy bezpečne.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Ak vám toto video zdvihlo náladu, nezabudnite ho zdieľať.