Dvaja všímaví tínedžeri zachránili toto iba 5-ročné dievčatko, ktoré sa snažil uniesť cudzí muž! Vďaka nim sa mu to nepodarilo!

Naučiť deti to, ako majú pristupovať k cudzím ľuďom, je občas veľký oriešok, každopádne naučiť ich to musíte čo najskôr. Každé dieťa by malo vedieť, že sa nemá baviť s cudzími ľuďmi a už vôbec by si od nich nemalo nič brať.

To aké veľké nebezpečenstvo môže hroziť pri rozhovore s cudzími ľuďmi si neuvedomovalo malé päťročné dievčatko, ktoré sa jedného dňa hralo na záhrade u svojej babičky, keď z ničoho nič k nej pristúpil neznámy muž. Podarilo sa mu nalákať dievčatko do jeho auta a to tak, že jej sľuboval, že má pre ňu mnoho sladkostí.

Našťastie pre dievčatko, si to všimli dvaja pätnásťroční chlapci zo susedstva.

Chlapci Temar a Chris si všimli, ako sa cudzí muž snaží dievčatko nalákať do svojej dodávky.

Okamžite im to prišlo zvláštne. Zobrali si svoje bicykle a rozhodli sa muža na dodávke prenasledovať.

Muž l jazdiť po bočných uličkách, kde pri jednej slepej ulici auto zastavil. Jeden z chlapcov zobral odvahu, prišiel k autu a zakričal na muža: „Viem, čo si urobil!“. Vydesený muž sa preto rozhodol dievčatko pustiť a následne odišiel čo najrýchlejšie to išlo.

Dievčatko utieklo ku chlapcom a prosilo ich, aby ju vzali k mame.

Vďaka obrovskej odvahe malých chlapcov bol zachránený život dievčatka. Únoscu sa polícii nakoniec podarilo vypátrať. Chlapci si zaslúžia obrovský potlesk za ich neuveriteľnú odvahu! Zdieľajte tento príbeh, ktorý sa našťastie skončil šťastným koncom!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane