Dvojčatá spoznávajú túto pesničku, ktorú im v brušku spievala ich mamička: Pozrite sa, ako na ňu rozkošne reagujú!

Keď sa pozriete na toto roztomilé video dvojčiat, ktoré sú úplne unesené spevom svojej matky – zaiste vám rozjasní deň. Toto video získalo šudí a šíri sa po celom svete. Pozrite sa naň aj vy a urobte si krajší deň.

Možno ste aj svojim bábätkám spievali, ešte keď boli v brušku. Úžasné je ale sledovať, že si túto melódiu dokážu zapamätať dokonca aj po narodení.

Tieto dvojčatá s nadšením počúvajú svoju mamičku, ako im spieva dobre známu pesničku. A keby mohla, určite by sa svojím spevom zapojila tiež. Ich reakcie sú úplne rozkošné. Majú úsmev od ucha k uchu, ale aj výrazy ohromenia a zvedavosti, odkiaľ že tú melódiu tak dobre poznajú a čo im to len pripomína. Ich mama odpoveď pozná až veľmi dobre – presne túto pieseň im pravidelne spievala, keď boli ešte v brušku.

Toto video potvrdzuje to, čo mnoho odborníkov vie už dlho – bábätká už v brušku veľmi dobre vnímajú to, čo sa okolo nich deje a dokážu vnímať nielen zvuky, ale aj zmeny teplôt alebo stres či napätie. Bohužiaľ s postupom času tieto veci zabúdajú a nahrádza ich realita všedných dní, avšak nie je nič neobvyklé na tom, že si batoľatá pamätajú určitú hudbu alebo hlasy.

Tak mamičky, spievali ste svojmu bábätku v tehotenstve? Pamätalo si pesničku po narodení? Dajte nám vedieť do komentárov!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!