Ich mama už bohužiaľ prehrala boj s rakovinou: Deti sa rozhodli presťahovať do spálne ku ockovi, aby cítili jej vôňu

Keď 41-ročný Brandon Janous prišiel o svoju manželku kvôli zákernej rakovine, ich 3 malé deti si postavili tábor pri jej posteli, aby bola celá rodina spolu v jej najťažšej chvíli.

O viac ako 2 roky neskôr deti stále spia vedľa otcovej postele a spomienka na matku v nich žije aj naďalej.

Brandon sa oženil so svojou láskou Rachel v roku 2010. Majú spolu 3 krásne deti, Hadley, Coopera a Macklina. Rodinné šťastie si však neužívali až do staroby, ako si počas svadobného obradu mysleli.

Rachel zasiahla zákerná rakovina a svoj boj prehrala 1. marca 2020 po 2-ročnej bitke.

„Posledných 39 nocí strávila v nemocnici a mnohokrát sme si mysleli, že sme ju už stratili, takže prebehlo niekoľko lúčení za sebou,“ vysvetlil.

 

„Akokoľvek to bolo ťažké, som veľmi rád, že som sa s ňou mohol rozlúčiť. Niekedy v živote takú príležitosť nedostanete.“

Brandon uviedol, že najťažší rozhovor prišiel, keď musel svojim deťom oznámiť, že ich mamička sa už domov nevráti.

Manžel odmietal svoju ženu opustiť, celý čas bol po jej boku v nemocnici. Týždeň pred smrťou manželky deťom povedal, že keď sa vráti domov, bude to znamenať, že mamička odišla do neba.

Deti sa po matkinej smrti nasťahovali do spálne svojho otca a odvtedy spia na zemi, pretože sa tam cítia bezpečne a cítia mamičku.

„Tým, že boli vedľa mňa, sa cítili v bezpečí a ja to chápem, pretože som to isté cítil s Rachel v nemocnici,“ argumentoval otec. „Predpokladal som, že ich to skôr alebo neskôr omrzí, ale už takto spíme takmer 3 roky a nič sa nezmenilo, a to mi nerobí problém.“

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Prečítajte si tiež: