Jeho manželka už pomaly stráca zrak – Kvôli láske k nej sa naučil robiť make-up a líči ju

Mona a Des Manahan z Írska sú manželmi už 56 rokov, no ich láska a romantika, ktorá panuje medzi nimi, je stále veľmi živá a rovnaká ako na začiatku.

Zrak Mony sa začal zhoršovať kvôli jej veku, takže sa už sama nevedela maľovať. Musela navštíviť kozmetičku Rosie O’Driscoll v obchodnom dome, aby jej mladá dáma urobila make-up na párty.

Hoci je Rosie profesionálkou na slovo vzatou, Des si nemohol pomôcť a doberal si ju.

“Začal som si ju doberať a povedal som: Pozri, urobila ste to zle. V skutočnosti som iba žartoval. No potom mi podala kefy na tvár a povedala: Dobre, urobte to vy. A odvtedy som sa tomu začal venovať.” Aj sama Rosie zostala prekvapená, ako to 83-ročnému mužovi išlo.

V skutočnosti sa táto práca Desovi zapáčila tak, že sa rozhodol robiť make-up svojej žene.

Začal dokonca navštevovať aj kurzy práve pri Rosie v obchodnom dome. “Po týchto kurzoch získal potrebné zručnosti a užíval si každú jednu minútu strávenú na týchto hodinách,” povedala Rosie O’Driscoll.

Tento krásny príbeh sa rýchlo rozšíril a spracovali ho mnohé média.

Manželom sa dostalo množstvo pozornosti a vyjadrili sa, že sa najradšej starajú sami o seba v týchto svojich zlatých rokoch. “Snažíme sa vyzerať ako tridsiatnici, štyridsiatnici alebo päťdesiatnici,” povedal Des.

“Milujeme sa navzájom tak, ako predtým, aj napriek tomu, že máme 83 a 82 rokov.”

Zdroj: goodnewsnetwork.org

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.