Lekári dávali týtmto dvojčatám len 10-percentnú šancu na prežitie: Ich prognózy sa nesplnili! Dnes sú to krásne a zdravé detičky!

Ste tehotná a budete mať dvojičky. Takýto verdikt z lekárových úst pravdepodobne čaká máloktorá z nás. Takúto prekvapivú správu o radostnom očakávaní dvoch detí naraz si vypočula aj Jayde.

Mať dve deti naraz je síce náročnejšie, ale spolu s vyšším počtom detí sa u vás neskôr znásobí aj počet úsmevov, pusiniek a nežných oslovení.

Lekári Jade Whitovú a jej manžela Marcusa z Essexu však pripravovali na to najhoršie. Pripravovali ich na to, že ich deti pravdepodobne zomrú ešte pred narodením, alebo bude možné zachrániť len jedno z nich.

Rodičia prežívali strašné chvíle, keď im lekár oznámil, že dvojičky, na ktoré sa nesmierne tešili, majú transfúzny syndróm (TTTS), ktorý bráni rovnomernému prietoku krvi medzi nimi. S touto komplikáciou im dávali iba 10-percentnú šancu na prežitie, resp. jednému z nich.

Mamička sa rozhodla pre riskantnú laserovú operáciu, ktorá bola úspešná a upravila detičkám reguláciu prietoku krvi.

Ako tomu osud chcel – prognózy lekárov sa nesplnili a z chlapcov sú dnes úplne zdraví fešáci.

Identické dvojičky Rocco a Jenson sa narodili predčasne, ale boli úplne zdraví. Rodičia sú šťastní a vďační za to, že moderná medicína dokáže aj takéto zázraky!

Keby nebolo spomínaného zákroku počas tehotenstva, pravdepodobne by ani jeden z nich nebol na svete.

Chlapci majú aj vlastný Instagram, kde ich mamička od narodenia zverejňuje ich fotky. Okrem toho však rozpráva o komplikáciách spojených s tehotenstvom dvojičiek a pomáha rodičom, ktorí zažívajú niečo podobné.

V nasledujúcej fotogalérií sa môžete pozrieť na týchto krásnych chlapcov! Dokonca si ich všimla aj modelingová agentúra a nie je sa absolútne čomu čudovať!

Zdroj: jayde_jenson_rocco/Instagram

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.