Mamička dvojčiat znovu otehotnela: Keď s manželom uvideli ultrazvuk – takmer odpadli! Šanca je 1:700 tisíc!

Pozrite sa, prečo je táto rodina taká výnimočná. Šanca, že sa niečo takéto stane a iba tri roky po sebe, je naozaj veľmi malá. 

Šanca mať po sebe 2-krát dvojčatá je približne 1:700-tisíc. Šance môže zvýšiť liečba porúch plodnosti a tiež umelé oplodnenie. To v prípade tejto dvojice nebolo treba. Všetky deti počali prirodzene!

Manželia Gina Sheltonová a Olie Lloyd mali už dcérku Phoebe, keď sa dozvedeli, že do ich rodiny pribudnú dvojčatá – dievčatká.

Tri roky na to, sa situácia zopakovala a do rodiny pribudli opäť dvojičky, tentokrát chlapci.

Po narodení dvojčiat dievčat menom Niamh a Esme im ani vo sne nenapadlo, že by mohli mať ešte ďalšie dvojičky.

Keď otec detí zbadal, že na ultrazvuku sú opäť dve srdiečka, zostal ako obarený. Dnes mu robia radosť už aj chlapci Arlo a Alby.

„Dvojčatá majú medzi sebou silné puto, naša najstaršia dcérka je skvelou pomocníčkou, “hovorí mamička. „Mať päť detí je šialené, rušné a hlučné, ale nevymenila by som to ani za svet. Museli sme si kúpiť sedemmiestne auto, ale moja rodina je jedna z milióna a ja ju milujem najviac na svete.“

Zdroj: multiple_twin_mum_plus1

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!