Mamička šla so svojou dcérkou nakupovať: Keď sa vracali, za stieračom auta našli papierik na ktorom bolo napísané TOTO:

Predstavte si, že idete s rodinou nakupovať, zaparkujete na parkovisku, idete do obchodu, nakúpite a šťastní sa vrátite späť k vozidlu. S vozidlom sa však medzitým niečo stalo.

Niečo, čo vám rozhodne znepríjemní deň…

Niečo také sa stalo jednej mamičke s dcérou, ktoré šli nakupovať. Keď sa vracali k svojmu autu na parkovisku, všimli si, že za stieračom leží nejaký list.

Prečítali si ho a bol veľmi nepríjemný. Jednalo sa o obyčajné nákupné centrum kúsok od Melbourne v Austrálii. Vyzeralo to na odkaz.

Po prečítaní sa začali cítiť veľmi nepríjemne.

Na lístočku bolo totiž napísané: „Zabudli ste si invalidný vozík?“ Justine, matka, sa znovu na lístok pozrela a niekoľkokrát si ho znovu prečítala. Možno si myslíte, že si tento odkaz zaslúžili, ale pravda je niekde inde. Na týchto miestach môžu parkovať ľudia, ktorí na to majú oprávnenie. A práve Justine k tomu oprávnenie mala.

Už 6 rokov sa bojuje s roztrúsenou sklerózou. Každý deň s ňou zápasí a niekedy je pre ňu dosť náročné urobiť niekoľko pohybov a zvládnuť tak každodenné povinnosti, ako napríklad v tento deň.

V 35 rokoch jej bola táto choroba diagnostikovaná. Postupne sa jej začalo paralyzovať celé telo a celý jej život sa spomalil.

Deti sa s tým museli vysporiadať a život celej rodiny sa zmenil. Deň nákupov, bol práve jedným z dní, kedy sa Justine cítila dobre a chcela ho tak s dcérou pekne stráviť. Vďaka tomuto listu je však jej život opäť v troskách. Na svoj facebookový profil sa k tomu vyjadrila a napísala:

„V deň, keď si ma uvidel, som mala konečne jeden z tých dobrých dní. Kráčala som s dcérou bez pomoci. Ďakujem, že si to zničil.

Dal si mi pocítiť, že sa na mňa ľudia pozerajú, presne tak isto, ako sa cítim, keď nemôžem správne chodiť. Je mi zle z ľudí, ako ste vy.“  „Postihnutie nemusí vždy znamenať, že človek musí byť pripútaný na invalidný vozík,“ a dodáva: Šťastie pre teba, jedného dňa na tom vozíku budem. Momentálne sa zameriavam na to, aby som v septembri prišla na svadbu svojej najlepšej kamarátky po vlastných nohách a nemusela som byť tlačená na vozíku. “

Justine pevne dúfa, že človek, ktorý odkaz písal, si prečíta tento článok, aby vedel, čo urobil.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.