Matka 7-ročnej dcéry šla na preventívnu prehliadku ku gynekológovi: Potom, čo jej povedal – sa ocitla doslova v rozpakoch!

Vtipné trapasy sa mnohým z nás stávajú denne. Príhody a zážitky sú neodmysliteľnou súčasťou nášho života. Najväčšiu zábavu však máme z nich vtedy, keď sa prihodia niekomu inému mimo nás.

Jedna žena sa rozhodla svoj trápny príbeh zdieľať na sociálnych sieťach. Pobavila tým celý internet. My sa s vami dnes oň podelíme.

Najzábavnejšou časťou je až samotný záver, takže určite čítajte dokonca! Pokiaľ sa tento príbeh skutočne stal, tak si asi viete predstaviť, ako sa musela žena po príchode domov a po nečakanom zistení cítiť!

„Minulý mesiac sa mi stala veľmi vtipná príhoda. Tradične som bola objednaná na preventívnu prehliadku u gynekológa. Ráno mi však nečakane zavolala sestrička a oznámila mi, že termín môjho vyšetrenia sa presúva na dnešný deň o 9.30 h.

Keďže som bola v tom čase v práci, nevedela som si predstaviť ako to všetko stihnem. Bohužiaľ, nemohla som si dovoliť odkladať vyšetrenie, pretože som ho potrebovala. Poprosila som teda kolegyňu, či ma zastúpi.

Našťastie bola veľmi ochotná a ja som sa už o niekoľko minút viezla autom domov. Keďže ako väčšina žien, aj ja si potrpím pri týchto druhoch prehliadok na hygienu, chcela som sa dole trošku upraviť. Bohužiaľ veci nevychádzali podľa mojich predstáv a zasekla som sa na diaľnici na pol hodiny v kolóne. Keď som dorazila domov, vletela som do kúpeľne a namočeným uterákom, ktorý ležal pri umývadle som sa dole „opláchla“.

Na gynekológiu som dorazila takmer načas a sestrička ma hneď vzala.

Klasicky som si ľahla na stôl a snažila som sa odviesť svoje myšlienky na iné miesto, pretože mi tento typ vyšetrenia nie je práve najpríjemnejší.

Veľmi ma prekvapilo, keď ma doktor oslovil s podivnou vetou.

„Dnes ste si teda dali na sebe záležať, však?“ K tomu sa ešte podivne usmial. Jeho slovám som však nevenovala prílišnú pozornosť a sústredila som sa na svoje myšlienky.

Po vyšetrení som išla ešte na pár hodín do práce. Keď som dorazila domov, čakala ma tam už moja sedemročná dcérka.

Dcéra: “Mami? Kde je ten uterák, čo som si nechala pri umývadle? ”

Matka: ”Dala som ho do koša na špinavú bielizeň. Zober si čistý zo šuplíka, ”

Dcéra: ” Nie nie, ja potrebujem ten, dala som si doňho trblietky. ”

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.