Muž na smrteľnej posteli mal svoje posledné želanie – vidieť svojho psíka a rozlúčiť sa s ním. Keď ho dostal do náručia, od šťastia sa obaja rozplakali…

Silný príbeh, ktorý určite zatrasie vaším srdcom. Je o vážne chorom mužovi, na ktorého už smrť čakala za rohom. Jeho posledným prianím bolo poslednýkrát uvidieť svojho milovaného psa, ktorý s ním prežil veľkú časť jeho života.

Akonáhle sa pes objavil pri posteli svojho pána, začali sa diať naozaj zvláštne veci.

Vojnový veterán, 69-ročný John Vincent, bola vážne chorý muž, ktorý mal už smrť na krajíčku. Poslednú časť svojho života trávil v hospici, kam bol hospitalizovaný potom, čo sa jeho zdravotný stav vážne zhoršil.

Vzhľadom k tomu, že nemal žiadnu rodinu ani blízkych priateľov, bol jeho jediným spoločníkom a priateľom päťročný pes menom Patch. Ten musel byť však po hospitalizácii odovzdaný nadácii Albuquerque Animal Welfare Foundation.

Posledným prianím pána Johna bolo pred smrťou poslednýkrát uvidieť svojho milovaného psa a rozlúčiť sa s ním.

Personál hospicu mal pána veľmi rád, a preto sa rozhodol, že pre neho urobí neobvyklú a veľmi jedinečnú vec. Zavolal do nadácie a nechal psíka priviezť.

Po celú dobu prepravy bol Patch veľmi pokojný, akoby vedel, kam ide. Akonáhle zbadal svojho pána, okamžite začal vrtieť svojim chvostíkom.

Fotografia, na ktorej je vidieť objatie pána sa svojím psom, je veľmi silná a emotívna.

Dokáže rozpumpovať srdce i poriadne chladným jedincom. Dokazuje tiež, ako silné puto sa môže medzi človekom a zvieraťom vytvoriť, keď bezpodmienečne milujeme.

V jednom rozhovore pán John povedal, že pes dostal meno Patch, pretože ako malé šteňa mal na srsti jednu malú náplasť. Hovoril o ňom naozaj veľmi pekne.

Potom však nastal čas lúčenia a muž odišiel.

Pevne dúfame, že Patch už našiel novú a milujúcu rodinu, rovnako takú, akú mal u svojho bývalého pána. Je tiež isté, že Patch na svojho pána nikdy nezabudne.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.