Muž našiel v parku novorodeniatko zabalené iba v deke: To, čo však mohlo byť hroznou tragédiou sa zmenilo na krásny príbeh o záchrane života!

Dnešný príbeh je o mužovi menom Raul Marin Ceja z mexického Jalisca, ktorému sa jedného dňa naskytol skutočne šokujúci pohľad.

Každý deň chodil do práce rovnakou cestou, cez svoj obľúbený park, do ktorého si často chodil aj oddýchnuť.

Jedného dňa však jeho klasická prechádzku cez park do práce prerušilo niečo, čo ho poriadne šokovalo. Ako tak prechádzal parkom, všimol si na zemi špinavú a zakrvavenú deku, čo mu prišlo vážne desivé. Priblížil sa teda zo zvedavosti k deke, keď tu zrazu počul tichý vzlyk.

V deke, ktorá upútala jeho pozornosť, našiel novorodeniatko.

Niekto ho pravdepodobne v parku musel odhodiť. Niekto, kto nemá srdce. Dievča, ktoré bolo v deke nájdené, bolo na svete maximálne pár hodín. Jej pupočná šnúra totiž bola stále viditeľná.

Muž nestratil hlavu, schmatol dieťa a odviedol ho do najbližšej nemocnice, kde mu bola poskytnutá odborná pomoc.

Dievčatko, ktoré Raul našiel, bolo našťastie v poriadku. Hoci je to, čo čoho sa matka dopustila nechutné a smutné, je dobre, že sa tak stalo. Na malé dievčatko totiž čaká krásne detstvo, pretože si ju Raul adoptoval a dá jej spolu s rodinou všetku lásku, ktorú si zaslúži.

To, čo mohlo byť hroznou tragédiou, sa zmenilo na krásny príbeh o záchrane.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!.