Na internete zverejnil jeho príbeh, ktorý zdieľali tisícky ľudí: Chcel prekvapiť priateľku, zistil, že mu je neverná. Pripravil si pre ňu sladkú pomstu…

Muž, ktorý príbeh rozpráva sa priznal, ako sa jeho priateľ pomstil dievčaťu za zradu, a táto cesta pomstiteľa je dokonalým príkladom jedla podávaného za studena.

Keď sa muž dozvedel, že mu jeho priateľka bola neverná, neurobil scénu, ale ju jednoducho pripravil o auto. Pomsta nechala zradnú priateľku v dlhoch a to takých, aké rozhodne čoskoro nepokryje.

Muž zdieľal dramatický príbeh rozchode svojho priateľa Dávida so svojou priateľkou Annou.

Má všetko: lásku, zradu, podvod, pomstu a dokonca aj malé detektívne vyšetrovanie.

Pár spolu chodil 5 rokov a necelý rok pred ich rozchodom, dievča prišlo o zamestnanie. V ich vzťahu sa peniaze stali hlavným problém, pretože nemala ako platiť za svoje auto na lízing.

Jej priateľ ju však podržal ako v dobrom tak aj v zlom a prevzal nielen splátky auta, ale aj výdavky svojej priateľky na pohonné hmoty, poistenie a daň z motorového vozidla.  Muž nemal žiadne problémy s prácou, dostával dobrý plat, takže sa staral o svoju milovanú, kým nezískala novú prácu. Dievča sa však rozhodla, že sa s tým nebude ponáhľať.

Uplynul rok a Anna bola stále nezamestnaná. Zlenivela a celý deň strávila doma, zatiaľ čo Dávid bol v práci.

Mužovi to však nevadilo, až pokým sa nedozvedel niečo, čo ním veľmi otriaslo…

Jedného dňa prišiel domov z práce skôr aby svoju priateľku prekvapil. Keď sa však približoval k domu, na príjazdovej ceste uvidel cudzie auto… Začal sa chovať ako špión a miesto otvorenia dverí sa pozrel dovnútra ich domu cez okno.

TO, čo videl ho nepotešilo. Priateľka trávila voľné chvíle s milencom.

V tej chvíli cítil, že „by sa krvi nedorezal“. Bol nahnevaný, frustrovaný a cítil sa veľmi oklamaný. Nevtrhol však do domu a nezačal kričať, či bojovať s milencom. Vrátil sa o pár hodín neskôr, ako zvyčajne, keď chodí z práce a rozhodol sa „vyšetrovať“.  Otvoril si notebook jeho priateľky, ktorá sa zabudla odhlásiť zo svojho účtu na Facebooku.

Našiel ho, milenca, ktorého dnes videl – zistil, že s ním má pomer už viac ako 6. mesiacov.

Keď zistil, ako dlho ho viedla za nos, naštval sa. Rozhodol sa pomstiť svojej milovanej, a preto mu stačil jediný hovor do banky. Všetky splátky pôžičky pre jej auto boli automaticky odpočítavané z jeho účtu.

A pretože auto bolo oficiálne vydané na dievča, mohol Dávid ľahko zmeniť splátky na bankový účet priateľky.

Peniaze na auto sa vždy odčítali z účtu na konci mesiaca, takže musel chvíľu predstierať, že je všetko v poriadku. Ale netrvalo to dlho.

Akonáhle mesiac skončil, jeho priateľka si všimla, že keď sa pokúsila zaplatiť kartou za nákupy v obchode, zistila, že na jej účte nie je dosť peňazí. Zavolala do banky, aby zistila dôvod, a s prekvapením v jej ušiach jej povedali, že vyčerpala úverový limit, pretože jej boli odpísané splátky úveru. Potom vytočila číslo svojho priateľa a spýtala sa, prečo sa teraz platby vykonávajú z jej účtu.

Konečne si podvedený muž mohol naplno užiť pomstu.

„Pretože si ma zradila a ja nechcem platiť za auto mojej bývalej priateľky,“ odpovedal a zavesil.

Dievča dokonca na bývalého priateľa podala žalobu, aby ho donútila za auto ďalej platiť. Ale nefungovalo to: auto bolo písané na ňu, Dávid s ním nič nemal. Anna nemohla používať auto, pretože nemala peniaze na zaplatenie poistenia a benzínu.

Prestala platiť splátky úveru, pretože nemala z čoho, takže jej po určitom čase bolo auto odobraté. Ale jej dobrodružstvo tým nekončí.

Kvôli jeho pomste zostala v dlhoch a aby vyplatila banku, musela si zohnať zle platenú prácu, do ktorej teraz nastúpi po ceste autobusom…

Ľudia v komentároch si boli istí, že muž odviedol dobrú prácu.

„Dobrý príbeh o pomste.“ Práca je hotová. Jednoduchá a efektívne. “ Hoci si niektorí ľudia nie sú istí, či pomsta bola dosť rýchla: „Dobre, len s ňou zostal mesiac po tom, čo sa dozvedel, že ho zradila, to je nezmysel.“

Z tohto príbehu však vyplýva dôležitý záver:

„Nikdy nerob niekomu niečo, čo nechceš aby robili tebe. Nezraď, nepodveď  a nesklam, inak ti to karma vráti…“

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.