Naozaj veľmi dojemné video: Tento 2-ročný chlapček prosí na hrobe svojho zosnulého ocka aby sa s ním zahral…

V dnešnom článku vám ukážeme chlapčeka, ktorý prosí svojho ocinka, aby sa s ním zahral. Nič zvláštne, poviete si – ale jeho ocko je už po smrti…

Namiesto skutočného ocka prosí o spoločnú hru malý chlapec ockov pomníček…

Muž menom Darren,  umrel veľmi náhle a z nepochopiteľných dôvodov. Bohužiaľ sa tomu stalo vo veľmi mladom veku, pretože mal iba 33 rokov. Nikdy sa na neho nezabudne, pretože jeho manželka ho vidí v ich spoločnom synčekovi. Každý týždeň spolu chodia k jeho hrobu a okrem prinesených kvetov sa s ním rozprávajú…

Malý chlapec Harvey však stále nechápe, čo sa vlastne deje. Je ešte veľmi malý, takže nevie, čo symbolizuje náhrobok, ku ktorému každý týždeň s mamičkou chodí.

Zakaždým si so sebou k náhrobku berie svoje hračky, malá autíčka, a prosí otecka, aby si s ním išiel hrať. Už len z tohto behá mráz po chrbte.

Pozrite sa na video, kde sa malý chlapček Harvey stretáva na cintoríne s oteckom. Ide o veľmi silné puto, ktoré medzi týmito dvoma ľuďmi vzniklo.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.