Otec s trasúcimi rukami otvoril list od svojho syna: „Sú horšie veci než zlé známky“

Bol to posledný školský deň. Otec prešiel okolo izby svojho syna a videl, že všetko bolo vyčistené a posteľ bola dokonca ustlaná.

Zdalo sa, že si syn zbalil svoje veci a odišiel.

Otcovo podozrenie zosilnelo, keď si všimol list na prázdnom stole. Na obálke listu bolo napísané „Otcovi“.

Muž s trasúcimi sa rukami otvoril list a čítal…

„Drahý otec,.

Musím písomne ​​informovať, že som musel opustiť domov so svojou novou priateľkou, pretože som vedel, že ty a mama urobíte škandál. Moc ju milujem. Ale vedel som, že by ste náš vzťah neschválili kvôli jej piercingom, tetovaniam, motorkárskemu oblečeniu a skutočnosti, že bola oveľa staršia ako ja. Nejde však len o pocity. Je tehotná.

Volá sa Sarah. Je si istá, že budeme spolu šťastní. Koniec koncov, má v lese príves a celú horu dreva, čo je dosť na celú zimu. Snívali sme o tom, že budeme mať veľa detí. Sarah mi otvorila oči, že marihuana vlastne nie je tak škodlivá. Plánujeme ju pestovať a predávať, aby sme mali dostatok peňazí na kokaín v miernych dávkach je tiež neškodný. Medzitým sa budeme modliť za liek na AIDS, pretože Sarah musí byť vyliečená – zaslúži si to.

Neboj sa, oci, je mi už 15, budem schopný sa o seba postarať. Jedného dňa Vás prídeme navštíviť a zoznámiť s vnúčatami.

S láskou tvoj syn Joshua.

P.S .Tati, to všetko som vymyslel. Som s Jasonom. Chcel som ti len pripomenúť, že sú horšie veci než zlé známky na vysvedčení (je na kuchynskom stole). Zavolaj mi, keď sa budem môcť vrátiť! Milujem ťa! „.

Perfektné, čo myslíte? 🙂

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň

Zdroj: storyfox.ru