Otec vošiel do izby svojho milovaného 15-ročného syna a všimol si list: Po jeho prečítaní skoro dostal infarkt!

Predstavte si to – vojdete do izby svojich detí a nájdete to tam perfektne upratané… To je pravdepodobne sen každého rodiča. Ide o úplne neobvyklú vec, ktorú keď uvidíme, často nás to dokonca vyľaká, pretože nám to príde úplne neobvyklé a okamžite za tým niečo hľadáme…

Prekvapený bol aj otec, ktorý vošiel do perfektne upratanej izby svojho syna. Do izby, ktorá nikdy predtým nebola jeho synom uprataná.

Otec bol najprv v úplnom údive a polial ho pocit šťastia, teda do chvíle, než si na posteli všimol list. Obálka bola adresovaná jemu. Bál sa toho najhoršieho a mal obrovské obavy o zdravie svojho syna.

Keď otvoril list, zostal v úplnom šoku. Neuveríte, čo Joshua do listu napísal.

„Milovaný otecko, je mi ľúto, že to musím riešiť týmto spôsobom. Veľmi ma to mrzí, ale rozhodol som sa odísť so svojou novou dievčinou, pretože som nechcel, aby ste sa s mamou hádali v jej prítomnosti. Milujem ju a viem, že by ste ju nikdy nemali radi. Má tetovanie, jej náušnice by vám prišli divné, nosí kožené oblečenie a jazdí na motorke. Navyše je odo mňa staršia. A nejde len o vášeň, ide o lásku. Je tehotná, ale sme si istí, že budeme úplne spokojní.”

„Stacy má v lese vlastnú maringotku, máme dokonca pripravenú hromadu dreva na kúrenie v zime. Snívame o tom, že spoločne budeme mať mnoho detí. Otvorila mi oči. A áno, marihuana skutočne nikomu neškodí. Chceme sa živiť lokálnym obchodom, kokaín a extáza sa tiež dobre predávajú. Stacy je veriaca a chceme spoločne nájsť liek na AIDS. Je to skvelá osoba. Oci, netráp sa prosím. Mám 15 rokov a dokážem sa o seba sám postarať. Raz vás určite navštívim, aby ste spoznali moje deti. S láskou, Joshua.“

„PS: Nič z toho nie je pravda. Som u Jasona a chcel som ti len pripomenúť, že sú oveľa horšie veci, než známky, ktoré sú v kuchyni na stole. Zavolaj, až sa budem môcť vrátiť domov.”

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!