Otecko so svojou dcérkou hovoril celé mesiace, keď bola v brušku: Keď novorodeniatko počulo hlas svojho ocka – okamžite ho spoznalo a začalo sa usmievať!

Keď je žena tehotná je to obrovská radosť pre celú rodinu, pretože sa čaká na príchod nového človeka na tento svet. Bude mať celý život pred sebou a môže dokázať naozaj veľké a zaujímavé veci.

Tehotenstvo najviac prežíva mamička spolu s dieťaťom vo vnútri jej bruška, avšak aj otecko je celý nadšený, že čoskoro vykukne na svet jeho potomok, ktorému bude môcť odovzdať svoje vedomosti, zručnosti a skúsenosti.

A nielen po narodení, ale aj počas tehotenstva na dieťa často hovorí skrze mamičkino bruško. Keď sa potom dieťa narodí a počuje ockov hlas, veľmi dobre vie, komu patrí.

Muž menom Flavio sa naozaj moc tešil na narodenie svojej dcéry. Tešil sa na ňu tak moc, že ​​každý deň sa k nej prihováral aj napriek tomu, že ešte nebola na svete.

Dúfal, že dievčatko jeho hlas bude počuť cez mamičkino bruško. Neveril svojim očiam, keď na pôrodnej sále dieťa poznalo, kto je.

Otecko na dievčatko prehovoril a tá sa usmiala najskvelejším úsmevom, ktorý dokážu len deti vo chvíli, keď sa narodia.

Na tento okamih Flavio určite nikdy nezabudne. Rovnako tak nikdy nezabudne na celé tehotenstvo svojej ženy, kedy ju každý deň hladil po brušku a hovoril so svojím nenarodeným dievčatkom.

Vždy jej hovoril, ako veľmi ju miluje a ako veľmi sa na ňu teší.

Ráno jej oznamoval, že ide do práce, a aby mala pekný deň. Vždy pri tom bruško mamičky pekne pohladkal.

Žena si všimla, že vždy, keď manžel hovorí k dcére, tak sa dieťatko vnútri bruška hýbe.

Vo chvíli, keď mamička porodila svoju dcérku Antonelu 11. augusta v námornej nemocnici v Rio de Janeiro, bol otecko Flavio pripravený ju privítať krásnym pozdravom. Tentoraz dcérka však odpovedala inak…

Akonáhle začula skutočný hlas svojho otca, spoznala, kto to je, a usmiala sa.

Zdroj: theviralcandy.com

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.