Počas 7 rokov porodila až dvakrát dvojčatá: Obe dvojčatá sa však narodili s ODLIŠNOU farbou pleti!

Podľa štatistík a múdrych hláv genetikov je pravdepodobnosť, že sa niekomu narodia deti s odlišnou farbou pleti, jedna ku miliónu.

Manželia, ktorí sa majú veľmi radi, sú rôznych rás. On je afrického pôvodu a muž má tmavé vlasy a tmavú tvár. Jeho žena má bielu pleť, modré oči a žiarivo červené vlasy.

Nielenže sa im počas siedmich rokov dvakrát narodili dvojčatá, ale obe dvojčatá sa narodili s inou farbou pleti. Jedno bolo biele a druhé čierne. Aj keď to nie je nemožné, je to nesmierne vzácne.

Takže bolo úžasné, keď sa to stalo prvýkrát – ale ešte neuveriteľnejšie, keď sa to stalo druhýkrát.

Dean Durrant a Alison Spooner sú zmiešaným párom z Anglicka. Keď sa dozvedeli, že sa im narodí prírastok do rodiny, nedokázali si predstaviť, aké deti budú mať. Dean a Alison dúfali, že dvojčatá budú vyzerať ako mama a otec. Skutočnosť však predčila všetky ich očakávania!

Keď rodičia uvideli novorodencov, nemohli uveriť vlastným očiam! Dvojičky Laura a Hayley si neboli vôbec podobné!

Jedno dievča zdedilo po matke svetlú pleť a modré oči, druhé vyzerá presne ako jej otec! Ukazuje sa, že narodenie takto odlišných detí je považované za veľmi vzácne.

Podľa štatistík je šanca, že sa narodia rasovo zmiešané dvojčatá, 1 ku 500. Rodičia svoje tak odlišné deti milovali a snažili sa ich obklopiť láskou a starostlivosťou.

Niekoľko rokov po narodení dvojčiat navštívila Alison lekára, ktorý jej oznámil dobrú správu. Ukázalo sa, že žena je opäť tehotná! A opäť s dvojčatami!

Rodičia sa nemohli dočkať, až uvidia, ako sa novorodenci budú vyvíjať. Ani tentokrát nebolo možné predvídať, ako budú deti vyzerať. Alison porodila svoje deti v 37. týždni tehotenstva.

Alison sa nemohla dočkať, kým uvidí svoje deti. Keď vzala svoje dcéry do náručia, nemohla uveriť vlastným očiam! Dievčatá v rodine Alison a Deana vyrastajú šťastne a majú k sebe veľmi blízko. Laura a Hayley pomáhajú vychovávať Miu a Leu, ktoré na oplátku zbožňujú svoje staršie sestry.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Mohlo by sa Vám páčiť:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!