Pokladník nadával babičke v obchode, pretože nebola schopná spočítať svoje mince: Pozrite, ako sa mu to okamžite vrátilo!

Mladá slečna so silikónovými prsiami stojí na konci rady, vedľa nej je obrovský chlap inej národnosti, v modrej teplákovej súprave. Myslím, že celkový pohľad na tento pár je jasný.

A priamo pred nimi je staršia žena.

Snaží sa zaplatiť za pár jabĺk. Čas od času jej padajú mince, trasúcimi rukami ich zdvihne a snaží sa ich znovu spočítať.

Pár za ňou začína povzdychovať a obracať oči v stĺp. Stojím v rade pri pokladni vedľa a mám silnú túžbu zaplatiť tieto peniaze za babičku, aby som nevidel tváre páru.

„Ako dlho to ešte bude trvať ?,“ povzdychol si pokladník: „Spočítajte svoje mince a potom sa vráťte!.

Potom, čo to povedal, pokladník odstrčil jablká preč a začal hovoriť s párom:

„Ach, kto ju sem pustil?“ Prečo? Nemá žiadne peniaze!

Povedala rozhorčene silikónová slečna a ukázala na starú ženu, „“ Presne !, „pridal jej priateľ.

– Ach! Sú tu len preto, že nechcú sedieť doma. Nemáte potuchy, koľko seniorov sem prichádza. Chodia a chodia. Je to jednoducho hrozné, „povedal pokladník.

Spadla mi sánka pri pohľade na tak drzosť: „Čo to robíte? Babička je zákazníkom vášho obchodu,“ povedal som: „Môžete ísť k svojim rodičom a povedať im to isté.“ „Prečo zasahujete ?,“ povedal mi pokladník: „Vy tu nepracujete a ani netušíte, o čo tu ide!“.

Z rady vyšiel muž stredného veku, oblečený solídne a so zápisníkom v ruke.

„Dobré ráno, pane. Bude vám uložená pokuta.

A okrem toho môžete začať hľadať novú prácu,“ obrátil sa na pokladníka, a požiadal konzultanta obchodu, aby prišiel: „Choďte s babičkou a nechajte ju kúpiť, čo chce, na jeho náklady, „ukázal na pokladňu.

„Kto si vôbec ?,“ pokladník vyskočil zo stoličky

„Manažér,“ odpovedal muž pokojne.

„Neklam! Máme iného manažéra! Pokladník sa usmial“

„Pane, riadim celý reťazec týchto obchodov,“ povedal muž: „A teraz ste voľný.“ Vrátil sa ku konzultantovi a babičke: „Počkajte chvíľu! Vezmite adresu babičky a každý mesiac jej budete nosiť potraviny.

Pokladník už nemal viac čo povedať.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.