Policajt zastaví muža, ktorý sa veľmi podobá na jeho mŕtveho syna: Nakoniec sa obaja objali a rozplakali sa…

Strata dieťaťa z akýchkoľvek dôvodov je to najťažšie, čo môže rodič podstúpiť. Keď bol v jedno aprílové ráno William Jazwinski na ceste so svojím nákladným autom, uvidel v spätnom zrkadle blikať policajné auto.

William okamžite zastavil. Keď policajt prešiel k nákladnému autu, William stiahol okno a uvažoval, či nešiel príliš rýchlo. Ukázalo sa, že nie. Policajt sa chcel iba poďakovať Williamovi za vojenskú službu.

William si uvedomil, že policajt musel vidieť nálepku na zadnej časti nákladného vozidla. Policajt sa spýtal Williama, kde slúžil, a William odpovedal, že bol v Iraku 15 mesiacov. Vtedy sa policajt zarazil. Williamovi povedal, že jeho syn slúžil v Iraku, ale už sa nevrátil.

Williama príbeh dôstojníka dojal a zarmútil.

Potom dôstojník zbadal na palubnej doske americkú vlajku. Takú istú vlajku, ktorú dostal, keď bol informovaný o smrti svojho syna. Potom, čo to videl poprosil Williama, či ho môže objať. „Pripomínate mi môjho syna. Zastavil som vás, pretože som si myslel, že je to on. Stále nemôžem uveriť, že je preč, a už ho nikdy neuvidím, “povedal dôstojník.

William mal slzy v očiach a vystúpil zo svojho nákladného auta, aby dôstojníka objal.

Nebolo to štandardné objatie. Bolo to veľmi hlboké objatie a obaja plakali. Neskôr William zdieľal udalosť na svojej stránke na Facebooku a udalosť bola zdieľaná takmer 180 000-krát.

Podeľte sa o tento príbeh, ak vás dojalo aj stretnutie medzi Williamom a dôstojníkom.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.  k sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.