Policajtka svojou pohotovou reakciou zachránila toto malé iba 9-dňové bábätko: Dnes je vďaka nej zdravé a nažive!

Rodičia Jody a Joe Schleicherovci zažili tú najhoršiu nočnú moru, ktorá sa môže stať rodičom. Ich deväťdňová dcéra náhle prestala dýchať a bohužiaľ sa to stalo v momente, keď išli po diaľnici.

Najbližšia nemocnica bola mnoho kilometrov ďaleko a oni absolútne netušili, čo majú robiť. Našťastie šla okolo mladá policajtka, ktorá bábätku zachránila život.

Mladý pár viezol domov mamičku Jody, bola u nich na návšteve, pretože si chcela užiť prvé dni s jej vnučkou. Keď práve išli po diaľnici, všimla si babička to, že s bábätkom je niečo zle.

Začala ihneď kričať, že malá nedýcha a že ju musí dostať z autosedačky.

Rozrušenie rodičia nevedeli, kde majú zastaviť a zúfalo hľadali pomoc. Našťastie zbadali, ako okolo ide policajné auto, a tak sa rozhodli ho zastaviť.

Snažili sa zo všetkých síl, aby upútali pozornosť policajtky, mávali a akonáhle si ich všimla, ihneď jej povedali, že ich dcérka prestala dýchať a jej tvár už je bledá.

Jody veľmi plakala a jediné, o čo policajtku žiadala, bolo, aby zachránila jej dieťa. Joe vzal malú Oliviu do náručia a preniesol ju do policajného vozidla, kde začala resuscitácia iba deväťdňového dievčatka.

Joe povedal, že to boli tie najhoršie chvíle jeho života, keď musel držať svoje malé bábätko na zadnom sedadle, ktoré začalo modrať a vyzeralo to, že bude musieť byť použitý defibrilátor. K tomu ale nakoniec našťastie nedošlo, pretože dieťa sa po niekoľkých sekundách konečne nadýchlo a potom znova a znova.

Nakoniec začalo plakať a to bol ako pre rodičov, tak aj pre policajtku ten najlepší zvuk, ktorý mohli počuť.

Policajtka totiž nemala čas na to, aby čakala, kým príde sanitka a tak sa rozhodla dieťa zachrániť sama a potom, aj s vydesenými rodičmi, previesť do nemocnice.

Bábätku bola diagnostikovaná srdcová choroba a ukázalo sa, že potrebuje operáciu. Dnes je dievčatko zdravé aj vďaka pohotovej reakcií tejto policajtky!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Mohlo by sa vám páčiť:

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!