Pri pôrode sa mamičke zastavilo srdce: Jej manžel jej však zašepkal 3. slová a stalo sa niečo, čo nedokážu vysvetliť ani lekári!

Tento príbeh je výnimočný, pretože ide o niečo, čo nikto nedokáže vysvetliť. Je to príbeh rodiny, ktorá sa tešila na narodenie druhého dieťaťa. Hoci išlo však zo začiatku všetko hladko, postupne sa to zvrhlo na nočnú moru. 

Celé tehotenstvo mladej mamičky Melanie Pritchardovej prebehne hladko. Keď nastal termín pôrodu, ona a jej manžel sa presunuli do nemocnice, kde obaja len čakali, kým príde bábätko na tento svet. Už mali malého chlapca, Bradyho, teraz chceli mať len malé dievčatko a žiť v šťastí. Ale tento deň sa rozhodne nič nevyvíjalo podľa predstáv.

Spočiatku sa v nemocnici všetko zdalo v poriadku. Melanie síce povedala, že sa jej točí hlava a že sa jej robí nevoľno, ale lekári ju brali na ľahkú váhu. Jej nevoľnosť prisudzovali nervozite a ďalej sa tým nezaoberali. Počas vzrušeného očakávania kontrakcie zosilneli.

Jej manžel zrazu videl, ako jeho žene spadla hlava na stranu. Jej srdcový tlak a tep okamžite klesli na nulu a to aj s nenarodeným dieťaťom.  Doug bol vydesený na smrť, našťastie bol ešte schopný bežať pre pomoc za lekármi. Všetko sa udialo strašne rýchlo a nikto nedokázal vysvetliť, čo sa deje.

Lekársky tím okamžite previezol ženu na operačnú sálu. Prístroje neprestali upozorňovať na nízke životné funkcie. Potom všetko stíchlo, pípanie prestalo a jej dych a tlkot srdca sa úplne zastavili. Doug videl na tvárach lekárov, že jeho žena bola mŕtva.  Lekári chceli aspoň zachrániť plod. Nakoniec sa im podarilo rýchlo porodiť dieťa cisárskym rezom, pretože inak by zomrelo v matkinom lone. Dievčatko  Gabrielle bolo zdravé.

Jej mamička Melanie bola klinicky mŕtva po dobu 10 minút, za tú dobu bola 4krát umelo ventilovaná a resuscitovaná.

Lekári už nevideli žiadnu nádej, vedeli, že neexistuje šanca na prežitie. Doug sa s ňou musel rozlúčiť, lekári mu na to dali nejaký čas. Melanie bola v stave kardiovaskulárneho kolapsu. S ťažkým srdcom a uslzenými očami prešiel k posteli svojej ženy a povedal: „Milujem ťa, zlato!“

Priatelia Melanie a Doug sa zhromaždili, aby sa spoločne modlili za zdravie ženy, to bolo všetko, čo im zostalo. Lekári znovu vzali Melaniu na operačnú sálu, ukázalo sa, že žena mala silné vnútorné krvácanie. Stratila až 5 litrov krvi. Našťastie sa lekárom podarilo zastaviť krvácanie. Skutočný zázrak sa však stal po 24 hodinách – Melanie nadobudla vedomie.

Keď jej manžel stál vedľa lôžka, stalo sa niečo neuveriteľné. Melanie zrazu začala dýchať a hovoriť. Bola zmätená. Začala sa pýtať: „Kde som? Kde je dieťa? „Nikto nemohol uveriť tomu, čo sa stalo v tomto nemocničnej izbe. Lekári hovoria, že sa stal zázrak.

Zotavenie nebolo ľahké, matka bola hospitalizovaná ďalších 6 dní, ale v porovnaní so skutočnosťou, že lekári nevideli už absolútne žiadnu šancu na prežitie, je to neuveriteľný zázrak. Dnes je Melanie zdravá matka, rovnako ako jej malá dcéra.

Zdieľajte tento krásny príbeh, ktorá prežila aj napriek tomu, že jej lekári nedávali žiadnu šancu! Je to zázrak!

Zdroj: redbookmag.com

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.