Robert (93) a Anna (88) sa stretli na internete a odkazujú: „Nikdy sa nevzdávajte nádeje, niekde na vás čaká láska.“

Tento pár inšpiruje ostatných, aby nikdy nestrácali nádej na nájdenie lásky. 93-ročný Robert Marshall našiel svoju lásku v roku 2019 na zoznamke. Keď uvidel 88-ročnú Annu Cooper, povedal, že to bola láska na prvý pohľad.

„Vždy som cítil, že si chcem Annu vziať. Od chvíle, keď som videl jej fotku, som vedel, že je to žena, s ktorou chcem zdieľať svoj život. Annina fotka ma zaujala. Bola to akási intuitívna, neuveriteľná sila,“ hovorí Robert pre magazín People.

Pár sa zosobášil v júni a ich príbeh inšpiruje ostatných, aby nikdy nestrácali nádej na nájdenie lásky. „Sme dvaja najšťastnejší ľudia na svete,“ hovorí Anna.

Robert aj Anna boli predtým ženatí, no stali sa vdovcami.  ,,Keď ľudia stratia svojho partnera, keď sú starší, väčšina ľudí si myslí, že je to koniec jednej éry – ste ženatý 50-60 rokov, máte 80 rokov, je koniec. Ale ja si to vidím ina,“ hovorí Anna.

Ich prvé rande bolo vo francúzskej reštaurácii. Anna hovorí, že si myslela, že Robert vyzerá ako Sam Spade, fiktívny súkromný detektív, keď ho videla stáť na rohu ulice v kabáte a čakať pred jej bytom. „Hneď som sa do neho zamilovala. Miesi sa v ňom neha so silou. Je všetkým, o čom som snívala, mužom, o akom som snívala od malička,“ hovorí.

V marci 2020 sa pár vydal na dvojtýždňovú plavbu po Karibiku. Keď sa vrátili, začala pandémia, a tak sa pár rozhodol stráviť karanténu spolu.

„Už som sa domov nevrátila,“ hovorí Anna. Pár strávil väčšinu pandémie v karanténe v Robertovom dome v East Hamptone. Obaja mladomanželia v úctyhodnom veku sú aktívni, energickí ľudia, ktorí radi navštevujú džezové kluby – a čo je najdôležitejšie, označujú sa za šťastných.

„Vždy sa niekam ponáhľame. Myslím, že si nikdy nesadneme, sme v neuveriteľnej forme, čo je v tomto veku veľmi nezvyčajné,“ hovorí Anne.  Len pár mesiacov po návrate z Karibiku sa pár oficiálne zasnúbil. „Cítim sa veľmi živý, keď žijem s Annou – pomohla mi získať späť môj život,“ hovorí Robert. Obaja sa zhodujú, že sú šťastní, že sa našli. 11. júna tohto roku si vymenili aj zlaté obrúčky. Nevesta mala na sebe ružové šaty s čipkovaným topom a perličkami, ktoré mala na svadbe pred piatimi rokmi aj jej vnučka, a zladenú ku kytici ružových pivoniek zmiešaných s ružami.

„Bola to najlepšia svadba vôbec,“ hovorí Anna.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!