Stojí za prečítanie: Podvádzaná žena miesto hysterickej scény napísala milenke svojho manžela!

Čo by ste robili v situácií keby ste muž, máte milenecký pomer a vaša manželka na to príde? Nie je to veľmi prívetivá predstava, však?

Odporúčame, aby ste sa takýmto situáciám v skutočnosti radšej vyhli.

Avšak ak už by sa tak stalo, rozhodne by sa nejednalo o príjemnú záležitosť. A teraz si predstavte, že by vaša žena, ktorá vám na neveru prišla, sama oslovila vašu novú milenku tým, že jej napíše otvorený list, ktorý následne zdieľa na internete.

Jednému mužovi sa to naozaj stalo. Jeho dlhoročná manželka mu prišla na neveru a napísala jeho milenke otvorený list. My vám dnes dáme možnosť si ho prečítať:

Žena ho napísala preto, pretože sa so svojim neverným manželom nedávno rozviedla a jej tri deti tak mala vychovávať nová žena. V liste sa teda zmienila o tom, aká dôležitá je starosť o túto rodinu. Rovnako novej žene udelila niekoľko rád a pravidiel, ktoré sa týkajú výchovy detí.

Rozhodne jej nepísala o tom, že je na ňu naštvaná alebo, že ju nenávidí.

Chcela ju iba pomôcť a poradiť. Je to veľmi zvláštne, ale aj také veci sa vo svete stávajú. Také privítanie milenka muža a nová mamička rozhodne nečakala, a preto keď si list prečítala, padla do kolien.

„Vítam túto novú a jedinečnú modernú rodinu. Vítam váš nový vzťah, v ktorom sú zapojené aj moje deti.“

 „Mali by ste si uvedomiť, že deti sú kľúčom ku všetkému. Nikdy ich nesmiete stavať na druhé miesto za prácu. Vždy o nich musí byť postarané, preto vám k nim chcem dať zopár rád. Rovnako by som vám rada napísala niečo o mojom bývalom mužovi, s ktorým budete žiť nový život.

Sama viete, aký je, ale určite oceníte aj skúsenosti, ktoré som nazbierala za 20 rokov manželstva. V žiadnom prípade vám nechcem nič vyčítať. Som si istá, že viete, čo robíte a že k sebe s mužom patríte. Nám to jednoducho nevyšlo, a tak z toho nebudem robiť vedu. Dám vám len pár poučení, ktoré môžete využiť.“ dodáva.

„Nebudem klamať a myslím si, že môj bývalý manžel je dokonalý človek, ale pre niekoho iného, ​​než som ja. Moji synovia v ňom vidia veľký vzor a vždy pôjdu za ním. Milujú ho rovnako ako on ich. Dokážu sa spolu dlho smiať a baviť sa o mnohých veciach.

Ich vzťah je plný radosti a lásky. Bola by som rada, aby ste vedeli, že sa ich nesmiete báť a byť bokom. Budú vás mať radi, keď sa o nich budete pekne starať a budete ich mať rada. Majú veľké srdce po svojom otcovi. Majú síce určité nedostatky, robia vtipy a rôzne výstrednosti, ale sú to veľmi správni chlapci. Nemeňte ich, veľmi by ste im ublížili. Pokiaľ budete mať pocit, že s vami nechcú hovoriť, nesnažte sa to meniť. Zostaňte sama sebou a buďte v pokoji.

Dúfam, že si časom spolu vytvoríte krásny vzťah. Na to je však potrebné úsilie a veľa práce. A niekedy to nebude ľahké, ale stojí za to bojovať.

Rovnako dúfam, že vás tento list nejako neodradí. Prajem vám veľa šťastia a úprimne vás vítam v rodine. “

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.