Táto žena premieňa oblečenie milovaných ľudí, ktorí zomreli na rozkošných medvedíkov – na pamiatku

Strata milovaného človeka je vždy strašnou skúškou, ktorú treba zvládnuť. Väčšina z nás má určite pamiatku na milovaného človeka, ktorú má neustále so sebou.

Môže to byť čokoľvek, od opotrebovaného prívesku na kľúče až po košeľu stále nasiaknutú parfumom.

Mary MacInnes, je mladá návrhárka – Svoju šijaciu kariéru začala v svadobnom priemysle počas štúdia módnej techniky na univerzite Heriot Watt. Jej vášeň jej priniesla cenu Mladý podnikateľ roka, keď mala iba 16 rokov.

Prvého pamätného medveďa si urobila pred 6 rokmi ako láskavosť pre svojho priateľa. Čoskoro začala dostávať žiadosti od iných ľudí, čo odmietla. Bola odhodlaná pokračovať v štúdiu a venovať sa svadobnej kariére.

Dnes svojim klientom premení vzácne oblečenie ľudí, ktorí zomreli, a mení ich na plyšových medvedíkov.  Je možné urobiť špeciálne požiadavky na pridanie vreciek do zadnej časti medveďov, na uchovanie listov a iných vecí.

„Poddala som sa požiadavkám na medvede a keď som na svoju stránku nahrala fotografie, jednoducho to explodovalo – takže momentálne som úplne odhodlaná ich robiť,“ podelila.

Medvede nie sú hračky, sú skôr darčekom alebo osobným majetkom pre jej klientov, aby udržali pri živote spomienky na ich blízkych.

  

Zdroj: en.goodtimes.my, Mary Mac/Facebook

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.