Tento 17-ročný chlapec si v obchode všimol podivné správanie muža a malého dievčatka: Okamžite sa rozhodol konať!

Cameron Cook, 17-ročný chlapec bol v obchode so svojou matkou Heather. Netušil ale, že sa z neho stane hrdina.

Jeho mama, mala plné ruky práce s nákupom a Cameron sa obzeral po obchode. Zrazu uvidel malé, osamelé dievča, ktoré sa potulovalo medzi regálmi. Neďaleko postával postarší muž, ktorý dievča tiež pozoroval a pôsobil trochu zvláštne. Camerona táto situácia veľmi zaujala, niečo sa mu na mužovi nezdalo.

Heather si všimla, že sa Cameron zastavil a pokúšala sa ho popohnať, aby mali nákupy čo najskôr vyriešené a mohli ísť domov. Cameron sa však odmietal pohnúť z miesta a celú situáciu pozorne sledoval. Matka ho odmietla ďalej prehovárať a sama vyrazila k pokladniam.

Cameron sa pomaly vydal k dievčaťu a mužovi, ktorý stál neďaleko. Keď sa priblížil, bolo jasné, že muž je čudný a bol z neho tiež cítiť alkohol. Cameron sa ho odvážne spýtal, či dievča pozná. Muž sa ihneď začal brániť, že nič nerobí, že nie je žiadny zvrhlík a tváril sa veľmi agresívne.

Chlapec však zostal neodbytný a ďalej sa muža vypytoval, či sa s dievčaťom pozná, čo tu robí a pomaly ale iste ho tlačil smerom k východu. Potom muža dôrazne požiadal, aby obchod opustil, inak zavolá políciu. Na túto výzvu muž rýchlo zareagoval a z obchodu rýchlo odišiel.

Mladík sa uistil, že dievča je v poriadku. Je isté, že ju pravdepodobne zachránil pred niečím strašným.

Chlapec sa zastal dievčaťa, aj keď bol muž oveľa starší a mohutnejší, nebolo mu jedno, čo by sa mohlo stať. Dal na svoju intuíciu, ktorá mu našeptávala, že dievčaťu hrozí nebezpečenstvo a musí zasiahnuť.

Ukázalo sa, že matka dievčaťa bola na toaletách, kým sa celý scenár odohrával. Ak by sa tínedžer neriadil svojou intuíciou, možno by tu jej dcéra dnes nebola…

Skromný teenager si nemyslí, že je nejakým hrdinom, ani že by si zaslúžil nejaké ovácie. Chce svojim príbehom iba inšpirovať ostatných, aby im nebolo ľahostajné, čo sa deje v ich okolí a nebáli sa zasiahnuť a pomôcť. Je rád, že mohol pomôcť malému dievčatku, ktoré zatiaľ netuší, čo sa jej mohlo stať.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane