Toto je 5 SUPER cvikov namiesto mučivých diét: Vyskúšajte a uvidíte, že to funguje!

Ak hľadané najúčinnejší spôsob, ako schudnúť, ste tu správne! Ak hľadáte cvičenie podporujúce chudnutie, ktoré hravo zvládnete v pohodlí domova, ste tu správne!

Tieto cvičenia normalizujú metabolizmus, pomáhajú čistiť krv od toxínov, zlepšujú fungovanie dýchacieho systému a endokrinného systému. Aby ste dosiahli efekt chudnutia, musíte venovať 15-30 minút denne špeciálnym cvičeniam.

Cvičenie číslo 1

Postavte sa s chodidlami na zem na šírku ramien a zapojte brušné svaly, potom ohnite nohu a zatlačte chodidlo do stehna. Vytiahnite koleno čo najviac nabok a zdvihnite ruky hore, dlaňami k sebe. V tejto polohe musíte zostať 30 sekúnd, potom cvičenie zopakujte s druhou nohou.

Cvičenie číslo 2

Pravou nohou urobte veľký krok vpred a sadnite si na ňu čo najviac, potom zdvihnite ruky a spojte ich. Musíte zostať v tejto polohe aspoň 30 sekúnd a potom zopakovať cvičenie pre druhú nohu.

Cvičenie číslo 3

Začnite tým, že si sadnete na podložku s nohami vystretými pred sebou. Je potrebné položiť ruky na podložku a zdvihnúť panvu čo najvyššie, aby sa podlahy dotýkali iba päty. Cvičenie vydržte robiť aspoň 3 minúty. Ak si trúfnete, zopakujte ho opäť na 3 minúty.

Cvičenie číslo 4

Pri tomto cvičení by ste ruky mali položiť na podložku a čo najviac zdvihnúť panvu. Cvik opakujte aspoň 15-krát.

Cvičenie číslo 5

Sadnite si na podložku do tureckého sedu a položte si dlane na brucho, pamätajte na vystretý chrbát. Vydýchnite, čo najviac vyfúknite brucho, potom sa prudko nadýchnite nosom a silno vtiahnite brucho. Pri vykonávaní tohto cvičenia nezadržiavajte dych. Cvičenie musíte zopakovať aspoň 11-krát a postupne zvyšovať tempo.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.