Toto je skutočný anjel, ktorý je oblečený ako inštalatér: Tento chlapík ponúka svoje BEZPLATNÉ služby chudobným a chorým, ktorí to potrebujú!

Ak si myslíte, že vaša viera v ľudstvo je stratená, dnes vám predstavíme 52-ročného inštalatéra Jamesa. Jeho príbeh vás prinúti zmeniť názor. Tento láskavý muž so zlatým srdcom opravuje veci pre ľudí bez toho, aby im niečo účtoval.

James opravil kotol 91-ročnej dôchodkyni, ktorú trápi rakovina celkom zadarmo, až neskôr sa ukázalo, že nejde iba o náhodný akt láskavosti.

Vedie neziskový program, ktorý sa zameriava na pomoc starším aj zdravotne postihnutým ľuďom práve opravou takýchto veci, s ktorými pracujú inštalatéri.

Hoci už nejaký čas pracuje zadarmo, jeho príbeh sa šíri po celej krajine.

„Mnoho blízkych ľudí sa ho však pýta: prečo si robíš dlhy, prečo to robíš?“

Keď v roku 2017 začal ponúkať bezplatné alebo lacné inštalatérske práce pre tých, ktorí to potrebujú, jeho dlh vzrástol na približne 9 940 dolárov. Verí, že to nie je nič v porovnaní so šťastím tých, ktorým pomáha. „Je to étos, ktorý je v mojom srdci a vždy tam zostane.“

Až nedávno sa rozhodol opýtať ostatných ľudí, či by nechceli byť súčasťou jeho „podnikania“, aby zraniteľnejší občania dostali pomoc, ktorú zúfalo potrebujú.

Ľudia sa zmobilizovali a pre tohto chlapíka s veľkým srdcom vyzbierali ohromujúcu sumu peňazí.

Podarilo sa im vyzbierať až 100 000 dolárov!

V dnešnej dobe je veľmi vzácne stretnúť niekoho, kto uprednostňuje šťastie druhých nad svojím vlastným, no James je dôkazom, že títo ľudia existujú a dokážu urobiť tento svet lepším.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!