Umierajúci chlapec povedal svojmu ockovi niečo, čo nechce počuť skutočne žiaden rodič… Dojímavý príbeh, ktorý sa vás dotkne

Najčastejšou prekážkou v živote je choroba, ktorá nám môže vziať život. O to horšie je to v prípade, keď choroba vezme život dieťaťu. Rodičia sa z toho potom len veľmi ťažko spamätávajú.

Ťažko povedať, čo cítil muž, ktorého umierajúci syn mu povedal pred smrťou posledné slová.

Tento chlapec ochorel vo veľmi skorom veku, čo pre jeho rodičov bola veľmi bolestivá rana. Všetci, vrátane lekárov, dúfali, že bude nejaká nádej na záchranu, jednalo sa však o chorobu, pri ktorej bola šanca na prežitie veľmi malá. V tejto chvíli sa rodičia začnú aj modliť a priať všetko šťastie n a silu svojmu dieťaťu.

Chlapec ochorel veľmi vzácnou a agresívnou formou rakoviny, ktoré väčšinou zabíja do jedného roka od diagnózy. Chlapec mal na mozgu dva nádory, ktoré bohužiaľ sa nedali odstrániť.

Akonáhle mu boli tieto príznaky diagnostikované, začal chlapec veľmi často hovoriť s rodičmi o smrti. Aj napriek tomu, že to bolo veľmi ťažké, jeho otec chcel, aby tomu chlapec čelil. Chcel, aby chlapec vo zvyšku života robil všetko naplno a život si skúsil užiť. Usporiadal mu posledný a veľmi neobvyklý darček. Nečakal však, že sa čoskoro dozvie niečo, na čo mnoho rodičov nepozná odpoveď.

Ako darček sa rozhodol, že vezme chlapca na lov. Nečakal, že by sa mu to tak páčilo. Chlapec si deň naozaj užil, lenže potom sa začal jeho stav veľmi zhoršovať. Zle sa mu dýchalo a nemohol dobre chodiť.

Toto sú slová, ktoré žiadny rodič nikdy nechce počuť, aby ich dieťa povedalo…

„Ocko, už musím ísť.

Mnoho ľudí by odpoveď nenašlo, jeho otec to zvládol. Sľúbil mu, že všetko bude v poriadku, a že bol obrovský bojovník. Sľúbil mu tiež, že nebude smutný, až umrie, a že sa opäť stretnú tam hore  v nebi, všetci spolu….

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.