Všetky svoje zarobené peniaze daruje chudobným ľudom: 9-ročné dievča z detského domova sa stalo top modelkou a srdce jej ostalo na pravom mieste!

Osemročná modelka Zoya Kukushkina z Tatarstanu sa stala top modelkou a všetky príjmy z módnych prehliadok venuje charite.

Nezabudla tak odkiaľ pochádza a jej srdce ostalo na pravom mieste!

Táto dievčina sa volá Zoya Kukushkina, má len 9 rokov, ale už dokázala zmeniť život mnohých detí.

A to všetko začalo tým, že sa život Zoe dramaticky zmenil. Žila v špecializovanom sirotinci vo vzdialenom sibírskom meste, keď do nej dorazil filmový štáb fondu Changeonelife. Takže Zoya mala video kanál, kde neskôr dievča našla jej budúca matka Tatyana. Teraz má Zoya veľkú, milujúcu rodinu.

Je známa detská modelka, a dokonca aj mladá dizajnérka. Ale jedného dňa sa Zoe zamyslela: prečo žije doma a mnoho ďalších detí stále zostáva v sirotincoch. Išla k svojim rodičom a vážne sa opýtala, ako to urobiť, tak, aby všetky tieto deti uvideli ich budúcich rodičov? A tak sa zrodil nápad na skvelé podnikanie a dobrosrdečným zmyslom.

Dievča strávilo takmer polovicu života v sirotinci, takže začala pomáhať neplnoletým

Mladá modelka míňa veľké sumy na takzvané „videoankety“ detí zo sirotinca. Verí, že deti jedného dňa budú pozorovať ich budúci rodičia a adoptujú si ich. K dnešnému dňu minulo dievča na charitu viac ako 7 tisíc eur. Mladá modelka zdieľa svoj úspech na Instagrame. Profil dieťaťa sleduje skoro 89  tisíc ľudí.

Zoya sa stala modelkou luxusnej európskej značky. Narodila sa na Sibíri.

Dievča má vážne zdravotné problémy, z tohto dôvodu ju nikto nechcel adoptovať takmer 3 roky. Charitatívny fond pre ňu nakrútil videoanketu, ktorú videla Tatyana Kukushkina zo Zainsku.

Žena sa na prvý pohľad do Zoyi zamilovala a rozhodla sa ju adoptovať.

„Ľudia vždy venovali pozornosť Zoyi. Každý deň sa ma stále viac ľudí pýtalo, či by som ju chcela natočiť do časopisu, reklamy alebo filmu, „povedala matka malej Zoyi.

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na našu Facebook stránku, ak chcete vidieť nové články každý deň.

Zdroj: duck.show, zoyakukushkin