Zamestnanci tohto majiteľa firmy sú tí najšťastnejší na svete. Ako prémie dostávaju autá, byty a drahé šperky!

Všetci milujeme prémie. Pracujúci ľudia vedia aké to je, keď prídu Vianoce a ich zamestnávateľ im oznámi, že budú vianočné prémie. Alebo tí väčší šťastlivci si môžu prémie užiť aj iné obdobie počas roka.

Tých skromnejších poteší aj milé slovo a ústna pochvala.

Čo by ste ale robili, ak by vám váš zamestnávateľ oznámil, že vám ako prémiu dá auto, byt a drahé šperky? Niečo podobné sa stalo vo firme, ktorej riaditeľ je indický milionár Savji Dholakia, ktorý vlastní firmu Hare Krishna Exports.

Zamestnávateľ zamestnáva približne 5 500 pracovníkov a každý z nich pracuje výlučne v diamantovom sektore, keďže to je hlavná orientácia tejto firmy.

Riaditeľ firmy sa rozhodol učiniť veľmi štedrý krok, ktorý má ukázať ako veľmi si svojich zamestnancov cení. Taktiež, ako sám povedal, keby nebolo ich, firme by sa takto nedarilo. Práve preto sa rozhodol rozdať 1 260 áut, 400 bytov a množstvo šperkov práve týmto svojím zamestnancom.

Taktiež tento štedrý riaditeľ firmy povedal, že jeho najbližší cieľ je, aby každý zo zamestnancov vlastnil svoje auto a taktiež dom.

Preto sa tento rok rozhodol dať auta tým, ktorí doposiaľ chodili len mestskou hromadnou dopravou a domy tým, ktorí bývali len v prenájme. To znamená, že táto firma minie v tomto roku 7 miliónov eur za odmeny.

A aké budú Vaše koncoročné odmeny?

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové DOBRÉ SPRÁVY na každý deň.

zdroj: www.hindustantimes.com